MURATPAŞA / ANTALYA
Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri

Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri

TÜNEKTEPE TELEFERİK VE SOSYAL TESİSLERİ

605 rakımlı Tünektepe’nin zirvesinde bulunan Sosyal Tesisimizde muhteşem manzara eşliğinde, zengin menüden yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.Tesiste Pizza Evi, Nargile Evi, Çay Evi, Ana Restoran, Dondurma Evi, Gözleme Evi hizmet vermektedir. Ayrıca kafenin etrafına yerleştirilen dürbünlerle Antalya’yı keşfetme imkânı bulabilirsiniz. İdari bina bölümünde ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için mescit, bay-bayan ve engelliler için wc, bebek bakım odası, yaralanmalara karşı müdahale edilebilmesi için sağlık ekiplerinin bulunduğu revir de bulunmaktadır.

Tünektepe Teleferik ve Tünektepe Sosyal TesislerimizPazartesi günleri hariç hafta içi10:00 – (Teleferik Gişe) 17:30, (Sosyal Tesisler) 18:00hafta sonu09:00 – (Teleferik Gişe) 17:30, (Sosyal Tesisler) 18:00saatleri arasında hizmetvermektedir.

Pazartesi günleri Teleferiğin bakımından dolayı işletmemiz kapalıdır.0 – 6 yaş çocuklar, şehit yakınları, gazilerimiz, basın mensupları ve engelli misafirlerimizeücretsizdir.