MURATPAŞA / ANTALYA
Online Eğitim Sistemi

Online Eğitim Sistemi

Büyükşehir Belediyesi Antalya’da Online Eğitim Dönemini Başlattı

Antalya’nın En Teknolojik Okulu

Menderes Ağabeylerinden Öğrencilere Eğitim Hediyesi !

İlklerin belediyesi Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak, öğrencilerin başarısına önemli katkı sağlayacak Online Eğitim Sistemini hayata geçirdik. Bu proje okul öncesi eğitimden başlayıp,12 yaş ve YKS hazırlık kursuna kadar eğitime katkı koyacak bir projedir. Öğrenciler, www.antalyabbokul.com adresine üye olarak evde, okulda, tatilde, tüm cihazlarda özgürce kullanacağınız, konu çalışıp bol bol test çözeceğiniz ve kendi deneme sınavınızı yapacağınız bu projeyi küçük bir hediye olarak kabul edin.

231 Bin 500 Test

Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına yüzde 100 uyumlu içeriklerin yer aldığı, uzaktan erişim tekniğine dayalı bu portala 7 gün 24 saat ulaşabilir, canınız istediği zaman evde, okulda hatta tatilde bile ders konularına bakıp, test çözebilirsiniz. Sistemin içerisinde ilkokul birinci sınıftan, üniversite hazırlık düzeyine kadar toplan 231 bin 500 test bulunuyor.

Sistemde Yok Yok

Evde okul online eğitim sistemi yetenek analizi, öğrenme eğilimleri gibi online rehberlik hizmetleri sayesinde öğrencilere kendini daha iyi tanıma imkanı sağlayacak. Sistemde bulunan meslek rehberi 300’den farklı meslek hakkında bilgi verecek. Sistemde öğretmenler de kendi kişisel web sitelerini oluşturabilecek. Öğrenciler sistem sayesinde Türkiye genelinde 300 bin üzerindeki öğrenci arasında deneme sınavı olma imkanı bulacak ve yıl içerisinde 6 kez farklı deneme sınavına katılarak sadece Antalya genelinde değil Türkiye genelindeki öğrenciler arasında kaçıncı olabileceğini de görebilecek.