MURATPAŞA / ANTALYA
Sarısu Kadınlar Plaji

Sarısu Kadınlar Plaji

Kadın Plajları ile Pozitif Ayrımcılık

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kadınlara yönelik bir diğer hizmeti de kadınlar plajı.

Sarısu, Alanya Aysultan ve Finike Altuncanhatun Kadınlar Plajı’nda kadınlara 5 yıldızlı otel konforunda hizmet veriliyor. Büyükşehir Belediyesi’nin kadınlara pozitif ayrımcılığının en güzel örneği olan ve içerisinde hamam, sauna, buhar banyosu, masaj, kuaför, cafe, pastane, balık ve et restoranı, kır bahçesi, pide fırını hatta butiğin bile yer aldığı bu plajlarda dört dörtlük bir hizmet sunuluyor.

Kadınlar Plajı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in kadınlara pozitif ayrımcılık yaparak hayata geçirdiği Kadınlara özel plajlar yoğun ilgi görüyor. Dünya çapında ünlü plajlarımızın arasına Sarısu Kadınlar Plajı, Alanya Aysultan Kadınlar Plajı. Finike Aytuncan Hatun Kadınlar Plajı, Topçam Kadınlar Plajı gibi kadınlarımıza özel alanları da kattık.

Sarısu Kadınlar Plajı:

Türkiye’nin en önemli ve büyük kadınlar plajlarından biri. 72 dönüm üzerine kurulu Kadınlar Plajı’nda kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak, her şeyi düşündük. Kadınlar Plajı’na giriş ücretsiz olup, plajda can kurtaran, özel güvenlik ve temizlik görevlilerinin tamamı kadınlardan oluşmakta. Ayrıca plajımız engelli kadınlarımızın da iç rahatlığıyla kullanabileceği şekilde tasarlandı.